مجله سلامتی

راجب به سلامتی دندان بیشتر بدانید

کلینیک تخصصی دندانپزشکی شبانه روزی شهران، اقدام به ارائه شیوه نوینی از خدمات دندانپزشکی کرده‌است. این مجموعه با هدف ارائه خدمات دندانپزشکی با بالاترین کیفیت در محیطی مدرن و با دسترسی آسان راه‌اندازی شده‌است. در این مجموعه برترین فارغ التحصیلان و حرفه‌ای ترین متخصصان دندانپزشکی گرد هم آمده‌اند تا با استفاده از جدیدترین روش‌ها، بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان محترم ارائه دهند. خدمات دندانپزشکی در کلینیک شهران با استفاده از به‌روزترین ابزارها ارائه می‌شود. در این مجموعه، از سیستم استریلیزاسیون اتوماتیک، دستگاه ظهور عکس دیجیتال OPG، و یونیت‌های دندانپزشکی با به‌روزترین سیستم نورپردازی جهت خدمات‌رسانی استفاده می‌شود. از مهم‌ترین ویژگی‌های این کلینیک می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:
  • طرح درمان، ویزیت و مشاوره رایگان قبل از انجام خدمات دندانپزشکی،
  • رعایت اصول بهداشتی و حفاظت در برابر آلودگی‌های شایع دندانپزشکی،
  • مجهز بودن به بخش رادیولوژی مجزا به منظور کاهش هزینه‌های جانبی مراجعه کنندگان.

خدمات کلینیک دندانپزشکی شهران

کلینیک تخصصی دندانپزشکی شهران آماده ارائه خدمات دندانپزشکی نوین بر اساس نرخ مصوب به صورت شبانه‌روزی است. این مجموعه مفتخر است به همکاری با بهترین بیمه‌های تکمیلی به منظور افزایش رفاه حال مراجعه‌کنندگان. در این کلینیک خدماتی چون معاینه روتین دندانپزشکی، ترمیم، اندودنتیکس، جرمگیری، ایمپلنت، جراحی و کشیدن دندان، پروتز، زیبایی و دندانپزشکی کودکان ارائه می‌شود. این مجموعه به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات اورژانسی دندانپزشکی به هموطنان عزیز می‌باشد. یکی از خدمات پرتکرار دندانپزشکی مربوط به پر کردن حفره‌ها و شکاف‌های بین دندانی است. پر کردن دندان در لیست خدمات ترمیمی قرار می‌گیرد. فیشور سیلانت نوعی مایع روی سطح دندان است و حکم محافظ دندان را دارد، زیرا سبب جلوگیری از جمع شدن غذا و سایر باکتری‌ها در شکاف‌های دندان خواهد شد. حفره‌های دندان که بر اثر پوسیدگی ایجاد می‌شوند، باید پر شوند. برای این کار از ابزارهای کاملاً بهداشتی به همراه مواد پر کننده که معمولاً همرنگ دندان هستند، استفاده می‌شود. عصب کشی یکی از مهمترین خدمات دندانپزشکی محسوب می‌شود که به درمان ریشه اطلاق می‌شود. در این روش، پالپ آسیب دیده یا عفونی دندان مورد هدف است. پالپ به عنوان عصب دندان بافت بسیار حساسی دارد تا بتواند مواد مغذی و اکسیژن لازم را برای دندان فراهم کند. زمانی که بافت مورد نظر دچار پوسیدگی و عفونت شدیدی شده باشد، طی فرآیند عصب‌کشی، عصبی که دچار آسیب شده‌است، از دندان خارج می‌شود. سپس با استفاده از پرکننده مخصوص از دندان در برابر شکستگی محافظت می‌شود. در برخی شرایط نیاز  به کانال کشی ریشه وجود دارد که معمولاً چندین جلسه زمان می‌برد.

قیمت خدمات دندانپزشکی

معمولاً کشیدن دندان‌های قدیمی ارزان‌ترین جز خدمات دندانپزشکی محسوب می‌شوند. قیمت گذاری بر روی خدمات دندانپزشکی بر اساس شرایط بیمار سنجیده می‌شود. ترمیم دندان معمولاً بسته به انواع آن شرایط متفاوتی دارد. مواردی مانند عصب کشی و پس از آن لاین‌های زیبایی معمولاً هزینه‌های بالاتری را در بر می‌گیرند.

بهترین خدمات با تعرفه مناسب

شما می‌توانید خدمات دندانپزشکی 24 ساعته با تضمین کیفیت و تعرفه مناسب، در کلینیک شهران دریافت نمایید. در کلینیک شهران خدمات مربوط به ایمپلنت و درمان بیماری‌های لثه توسط بهترین دندانپزشک متخصص انجام می‌شود. شرایط به صورتی است که بتوانید از خدمات مربوط به عصب کشی و همینطور لاین‌های طرح لبخند استفاده کنید. با انتخاب بهترین کلینیک ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی می‌توانید با خیال راحت درمان مربوط به دندان خود را پشت سر بگذارید. از یاد نبرید که خدمات ارائه شده در این کلینیک با رعایت اصول دقیق دندانپزشکی دنبال می‌شود و مواد استفاده شده کاملاً با کیفیت و درجه یک هستند. تخصص دندانپزشک نیز در لاین مربوط به خود ارزیابی شده و به تایید سلامت رسیده است به این ترتیب جای هیچ نگرانی نخواهد بود.