تماس

اینجا دغدغه مالی نداشته باشید

الان برو دکتر بعدا پرداخت کن

در درمانگاه شهران اولویت با حال بیماران است، به همین دلیل امکان پرداخت خدمات بعد از درمان را برای بیماران خود فراهم کرده است. در این درمانگاه می‌توانید بدون این که بابت هزینه‌های درمان نگران باشید به درمان بیماری خود اقدام کنید. این امکان برای بیمارانی که مشکل در هزینه‌های پرداخت دارند بسیار حائز اهمیت است.

تخصص و تجربه رو دست کم نگیر

مراجعه به پزشکان متخصص و خوش برخورد

درمانگاه شهران دارای پزشکان متخصص و باتجربه است که خدمات را به بهترین شکل ممکن به بیماران ارائه می‌دهند. تمامی پزشکان این درمانگاه با بیماران بهترین برخورد را دارند؛ شما عزیزان می‌توانید به راحتی تمامی سوالات خود را از پزشک خود بپرسید. پزشکان متخصص درمانگاه شهران از بهترین و بروزترین متدها و روش‌ها برای درمان انواع بیماری‌ها استفاده می‌کنند.

تسهیلات

اولویت‌های در نظر گرفته شده برای بیماران

تسهیلات پرداخت

در کلینیک شهران می‌توانید اول به درمان بیماری‌های خود بپردازید و بعد به صورت قسطی آن را پرداخت کنید.

دارو های کمیاب

در کلینیک شهران نیازی نیست نگران تهیه داروهای خود باشید، این درمانگاه تمامی داروها حتی داروهای کمیاب را برای بیماران خود فراهم کرده است.

دندانپزشکی شبانه روزی

تحمل درد دندان واقعا سخت است، به همین دلیل کلینیک شهران خدمات دندانپزشکی خود را به طور شبانه روزی با بهترین متخصصان و امکانات ارائه می‌دهد.

پزشکان متخصص

کلینیک شهران در تمام بخش‌های خود از پزشکان متخصص و دلسوز استفاده می‌کند؛ تا تمامی خدمات خود را به بهترین شکل به بیماران ارائه دهند.

تجهیزات مدرن

کلینیک شهران از تمامی تجهیزات مدرن و بهترین تکنولوژی‌ها برای درمان انواع بیماری‌ها استفاده می‌کند.

داروهای درجه یک

در کلینیک شهران جان بیماران بسیار ارزشمند است. به همین دلیل از داروهای درجه یک برای درمان انواع بیماری‌ها و مشکلات استفاده می‌کنند.

برترین ویژگی‌های کلینیک شهران

چه چیزی ما را متفاوت می‌کند؟

کلینیک مدرن با بافت آشنا

کلینیک مدرن با بافت آشنا

کلینیک شهران یکی از قدیمی‌ترین کلینیک است که خدمات مختلفی در زمینه چشم پزشکی، دندانپزشکی، اطفال، زنان و زایمان ، پوست و مو ارائه می‌دهد. کلینیک شهران با توجه به قدمتی که دارد از بروزترین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌ها و متدها برای ارائه خدمات خود استفاده می‌کند.
پزشکان متخصص

پزشکان متخصص

کلینیک شهران دارای بهترین پزشکان متخصص است. تمامی پزشکان و متخصصان این کلینیک از بهترین و بروزترین متدها و روش‌ها برای درمان انواع بیماری‌ها استفاده می‌کنند. پزشکان متخصص کلینیک شهران بهترین برخورد را با بیماران دارند و در طول درمان روحیه و انگیزه کافی را به بیمار می‌دهند. پزشکان متخصص این مجموعه به تمامی سوالات بیماران با صبر و حوصله جواب می‌دهند.
پرسنل دلسوز و مهربان

پرسنل دلسوز و مهربان

پرسنلی که در کلینیک شهران مشغول به کار هستند بسیار دلسوز و مهربان هستند. تمامی پرسنل کلینیک شهران شرایط بیماران را درک می‌کنند و به سوالات آنها با آرامش جواب می‌دهند و تمامی خدمات را به بهترین نحوه ممکن به بیماران ارائه می‌دهند.

تاریخچه کلینیک شهران

شاید براتون جالب باشه

تاریخچه کلینیک شهران

کلینیک شهران فعالیت خود را در زمینه پزشکی سال‌ها پیش شروع کرد، و به مرور زمان تبدیل به یک کلینیک تخصصی در حوزه خدمات بهداشتی و درمانی شد. این کلینیک خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد.

از جمله خدماتی که در کلینیک شهران ارائه می‌شود، می‌توان به چشم پزشکی اشاره کرد. با تجهیزات پیشرفته و پزشکان مجرب، مشکلات بینایی و تخصصی چشم افراد را با بهترین و پیشرفته‌ترین متدها درمان می‌کنند.

همچنین، دندان پزشکی نیز بخش دیگری از خدمات ارائه شده در این کلینیک است. از جمله خدمات دندان پزشکی می‌توان به ترمیم دندان‌ها، ایمپلنت‌، بهداشت دهان و دندان و… اشاره کرد. تمامی خدمات دندان پزشکی این کلینیک به صورت شبانه روزی به افراد ارائه می‌شود.

کلینیک پزشکی شهران همچنین خدماتی در بخش‌های اطفال، زنان و زایمان نیز ارائه می‌دهد. با کمک تیم مجرب و متخصص، مراقبت‌های بهداشتی و درمانی برای کودکان و زنان ارائه می‌شود.

بخش پوست، مو و زیبایی نیز یکی از بخش‌های مهم این کلینیک است. ارائه مشاوره‌های پوستی و مو، درمان‌های زیبایی و تکنیک‌های مدرن در این زمینه به افراد امکان می‌دهد تا به ظاهری جذاب‌تر و اعتماد به نفس بیشتری دست یابند.

کلینیک شهران با تمرکز بر کیفیت خدمات و استفاده از متخصصان مجرب، به جامعه پزشکی، بهداشتی و درمانی کمک بسیاری کرده‌اند.

با آرزوی سلامتی برای شما

کلینیک مرکزی شهران